Strijelci: 0:1 Kurolt (3), 1:1 Šoša (70), 2:1 Dragović (74), 3:1 Brčić (85)

Žuti kartoni: Tičak, Šoša, Dragović, Butumović (Špansko), Frančišković, Brdar, Damiš (Krk)

ŠPANSKO: Topić, Knez, Štignjedec (90+2 Zebić), Tičak, Tabaković, Šoša, Dragović (87 Vedriš), Guliš, Ljubičić, Brčić, Butumović

KRK: Nicoletti, Con, Čuturilo, Damiš, Alilović (79 Jović), Ivančić (73 Ismaili), Kurolt, Vidas, Brdar (85 Fumić), Frančišković, Malinić.

Ovo je bila jedna od onih utakmica u kojoj se obistinilo nepisano nogometno pravilo: ne iskorištavanje zicera i veliki broj prilika donosi na kraju kaznu u vidu da te slabija ekipa u svim segmentima nogometne igre porazi i to uvjerljivo.

Teško je nabrojati što su sve napadači Krka ispromašivali u 90 minuta utakmice koja je odigrana po dosta blatnjavom ali ravnom terenu u Zagrebačkoj gradskoj četvrti Špansko protiv istoimenog protivnika.

Već u 4 minuti utakmice radost igrača Krka u prvom napadu na gol Španskog. Poigravanje petom za Ivančića na desnom boku, centaršut u 16 metara domaćina i sigurna egzekucija igrača utakmice Kurolta. Slijede bjegovi istog igrača u 35 i 36 minuti, upošljavanje svojih napadača ali iz povoljnih situacija nije bilo zgoditaka. Domaćin s većim posjedom lopte ali samo do četrdesetak metara od gola protivnika gdje je sigurni stoperski par Con - Damiš rješavao sve probleme. U kontrama Krčana moglo se u dva navrata nešto i više učiniti ali je izostao kvalitetan zadnji pas prema napadu te se na odmor uz dva zicera i nekoliko mogućnosti boljeg završetka akcije otišlo na odmor.

Drugi dio utakmice ekipa Krka otvara solo prodorom Alilovića čiji udarac s ivice šesnaesterca odlazi zamalo preko grede. Slijede dva prodora najboljeg igrača Krka Kurolta koji je bio nerješiva enigma za domaćeg beka, idealno upošljavanje Alilovića koji gađa stativu a u sljedećoj akciji Kurolt pogađa gredu, lopta se odbija do usamljenog Brdara i kad smo svi vidjeli loptu u mreži domaći stoper odbija loptu u polje sa same gol crte. Nakon toga još jedan zicer najboljeg strijelca Krka Brdara no izgleda da je to bio njegov loš dan te i ovaj put samo sreća spašava domaćina od povećanja vodstva gostiju.

Tek u 57 minuti utakmice po prvi je puta igrači Španskog ozbiljnije prijete vrataru Krka Nicolettiju koji sigurnom intervencijom spašava svoj gol. I onda slijedi zadnjih 20 minuta utakmice fatalnih za ekipu Krka. Dvaput nakon prekida iz dva odbijanca sretno i spretno pogodili su mrežu nemoćnog vratara Krka, da bi u 85 minuti stavili točku na ''I'' za vodstvo od 3:1 u jeku nastojanja igrača Krka da nešto više učine u pokušaju izjednačenja rezultata. U 87 minuti igrači Krka i po treći put gađaju okvir gola potvrđujući da subota 18. studenog nije bio njihov dan.

Posljednje 17. kolo jesenjeg dijela prvenstva igrači Krka dočekuju ekipu Vrapča iz Zagreba te je to prilika za ispravak i pozitivni rezultat nakon dva zadnja odigrana kola. Utakmica će se odigrati u subotu 25. studenoga s početkom u 13,30 sati